Jak przygotować firmowe telefony do wysyłki?

Posted on 22 maja 2017 · Posted in Bez kategorii

Kolejny wpis na naszym firmowym blogu kierujemy bezpośrednio do klientów, którzy zdecydowali się podjąć współpracę z MOBY. Przygotowaliśmy kilka praktycznych porad które będą pomocne w kwestii bezpiecznego przygotowanie telefonów komórkowych do wysyłki.

Na początku należy dokładnie policzyć ilość aparatów i upewnić się, że telefony są wyłączone. Bateria w aparacie powinna być odłączona od urządzenia, lecz żeby usprawnić pracę naszego działu technicznego prosimy o przypisanie konkretnej baterii do konkretnego telefonu, najlepiej telefon i odpowiednią baterie włożyć do woreczka strunowego który w tym przypadku sprawdza się świetnie.

Następnie powinniśmy każdy telefon zabezpieczyć folią bąbelkową co zapewni nas, że żaden z telefonów nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu.

Ostatnim krokiem w przygotowaniu przesyłki jest zapakowanie telefonów do mocnego pudełka oraz zabezpieczenie przesyłki przed otwarciem.

Tak przygotowaną przesyłkę w umówionym wcześniej terminie odbiera kurier, przypominamy, że w każdym przypadku pokrywamy koszty wysyłki.