Projekty. Zobacz w jaki sposób działamy.

W celu realizacji naszych zadań, stworzyliśmy kilka projektów internetowych oraz stacjonarnych, których zadaniem jest wspomaganie naszych działań.

skup telefonówGreengo.pl – platforma umożliwiająca skup telefonów od firm oraz osób prywatnych. Cel powstania portalu był prosty, chcieliśmy aby każda osoba w Polsce, mogła w sposób szybki oraz bezproblemowy dokonać sprzedaży posiadanych starych telefonów komórkowych. Za pośrednictwem portalu Greengo.pl telefony mogą sprzedawać zarówno osoby prywatny jak i firmy.  Zapewniamy intuicyjny interfejs sprzedaży, atrakcyjne ceny skupu, darmową wysyłkę telefonów do nas oraz błyskawiczną płatność. Tysiące zadowolonych klientów są najlepszym dowodem na to, że pomysł skupowania starych telefonów komórkowych to strzał w dziesiątkę. Serwis jest na bieżąco rozwijany, dodawane są kolejne modele telefonów oraz nowe funkcjonalności.

skup telefonówSkup-telefonow.eu – wiodąca platforma prowadząca skup telefonów od firm oraz osób prywatnych. Portal powstał na bazie doświadczeń zdobytych podczas prac nad portalem Greengo.pl. Portal oferuje najbardziej atrakcyjne ceny skupu telefonów w Polsce. Gwarantuje szybki oraz wygodny sposób sprzedaży telefonów komórkowych. Serwis działa płynnie na wszystkich urządzeniach przenośnych.

Logo Certyfikat Odpowiedzialnego PrzedsiębiorcyCertyfikat Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy – jest to nowa inicjatywa skierowana do firm. Tworząc ideę Certyfikatu Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy chcieliśmy stworzyć coś, co pozwoli nam w dodatkowy sposób nagrodzić firmy, które prowadzą politykę pro-ekologiczną. Uważamy, że odpowiedzialne zachowanie powinno zostać nagrodzone nie tylko finansowo. Certyfikat cieszy się ogromną popularnością wśród firm z całej Polski. Dziesiątki firm z dumą chwalą się uzyskanym certyfikatem. Jesteśmy wdzięczni za to, że polscy przedsiębiorcy tak chętnie włączają się do walki o poprawę środowiska naszej planety.

 

Współpraca – to chyba najważniejszy projekt, jaki obecnie realizujemy. Staramy się wspierać inicjatywy społecznie odpowiedzialne oraz propagujące ochronę środowiska. Chętnie nawiązujemy współpracę z fundacjami, stowarzyszeniami oraz innymi organizacjami pożytku publicznego. Profil naszej działalności daje nam unikalną na skalę krajową możliwość prowadzenia biznesu z korzyścią dla wszystkich.