Skup uszkodzonych telefonów.

Skup uszkodzonych telefonów komórkowych

Skup uszkodzonych telefonów komórkowychWychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wprowadziliśmy usługę skupu uszkodzonych telefonów komórkowych. Jesteśmy zainteresowani odkupieniem od Państwa zarówno działających jak i niedziałających telefonów komórkowych.Prowadzony przez nas skup uszkodzonych telefonów zapewni Państwu bezproblemową możliwość sprzedaży sprzętu, który i tak na niewiele się już może zdać. O wiele lepiej jest sprzedać uszkodzone telefony, odzyskując dzięki temu przynajmniej mały kawałek ich wartości niż pozwolić aby się marnowały w magazynie lub co gorsza wyrzucić je na śmieci. Jeżeli nie wiesz co zrobić z uszkodzonymi telefonami w swojej firmie to trafiłeś we właściwe miejsce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

× Chcesz sprzedać uszkodzone telefony? Daj nam znać.

Telefon: 71 393 63 87
Fax: 71 393 63 87
Email:  biuro@moby.pl

Dajemy drugie życie uszkodzonym telefonom

Zapraszany do współpracy, skupujemy zepsute telefony komórkowe.

W Moby.pl wyznajemy zasadę, że nawet elementy sprawiające wrażenie zepsutych są nadal przydatne i mogą zostać jeszcze wykorzystane. Z tego powodu skupujemy również telefony które zostały uszkodzone, zniszczone są zepsute, nie włączają się, zostały zalane lub spotkał je inny przykry los. Pomimo tego, że telefon nie działa, części z których został wyprodukowany nie muszą się marnować, część z nich może zostać z powodzeniem wykorzystana podczas naprawy innych urządzeń tego rodzaju, inne posłużą do budowy nowych telefonów.

Zepsuty czy nie, kupimy go!

Sprzedaj nam swój stary telefon niezależnie od stanu w jakim się znajduje. Wszystkie telefony, które trafiają do nas zostają dokładnie sprawdzone pod kątem zapewnienia Państwu jak najbardziej atrakcyjnej ceny skupu. Nie marnuj starych telefonów, zarabiaj sprzedając je nam. Wiemy co z nimi zrobić!

Korzyści ze współpracy z Moby.pl

  • Pozbywasz się niepotrzebnego sprzętu
  • Masz porządek w firmie
  • Zarabiasz realne pieniądze
  • Współpracujesz z najlepszymi
  • Sprzedaj w najlepszych cenach
  • Przyczyniasz się do ochrony środowiska
  • list item 7

Dlaczego warto sprzedać nam uszkodzone telefony?

Doświadczenie

Posiadamy doświadczenie w skupowaniu telefonów komórkowych.
Od wielu lat działamy w branży GSM, telefony komórkowe nie mają przed nami żadnych tajemnic. Z tego powodu zajmiemy się twoimi uszkodzonymi telefonami lepiej niż ktokolwiek inny, nasza załoga składa się z doświadczonych pasjonatów, dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Bezpieczeństwo

Współpraca z  Moby.pl Sp. z o.o. to gwarancja bezpieczeństwa
Niezależnie od tego czy obawiasz się o dane zapisane na telefonie czy o możliwość doprowadzenia do skażenia środowiska, współpracując z nami nie masz powodu do obaw. Gwarantujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa podczas skupu telefonów. Wszelkie dane zostaną bezpowrotnie usunięte a telefon nie trafi na wysypisko.

Dobra cena

Oferujemy najlepsze ceny, dajemy możliwość negocjacji.
Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu w branży możemy osiągnąć znacznie więcej pracując z uszkodzonymi telefonami. Właśnie dlatego możemy zapłacić Ci za nie najwięcej. Współpracuj z nami i ciesz się najwyższymi cenami skupu uszkodzonych telefonów.

Szybkość

Szanujemy twój czas. Działamy szybciej niż konkurencja.
Nasz zespół fachowców dokłada wszelkich starań aby przeprowadzić wycenę telefonów w najkrótszym możliwym czasie. Wiemy, że zależy Ci na czasie, dlatego w ciągu kilku dni roboczych przedstawimy Ci naszą ofertę ceną. Sama płatność to kwestia 72 godzin.

× Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Telefon: 71 393 63 87
Fax: 71 393 63 87
Email:  biuro@moby.pl